Zeker niet met stille trom!

Vandaag - 14:22


De dinsdagmiddag/avondgroep bestaande uit Ferdi Bolder, Tom Jacobs, Eddy Terpelle, Kees Vanger, Wil Wijnands, Bert Pijnappel, Jan Vieberink en Casper van Hilten kwam op dinsdag 13 januari j.l. tesamen in het clublokaal van de tennisclub. 

Casper wilde onder het genot van een hapje en een drankje afscheid nemen van de maten waarmee hij ruim 10 jaar in wisselende samenstelling getennist had. 

Na een lidmaatschap van ruim 25 jaar verdwijnt Casper van de ledenlijst. Hij verhuist met zijn vrouw naar Zwolle en zal aldaar het tennisracket weer ter hand nemen.

Namens de groep werd er een afscheidscadeau aangeboden. "D'r is maar één Achterhoek" is een waarheid als een koe. 

Om dat niet te vergeten kreeg hij -uiteraard alles voorzien van de Achterhoekse vlag- een kruik kruidenbitter, een tas en een pet.  

"Uit het oog, uit het hart" is volgens Casper zeker niet aan de orde. Hij zag een onderling treffen van de "nieuwe" en de "oude" maten zeker zitten. Wij trouwens ook en zien er naar uit.

Nieuwscategorieën